گل شکوفه پرتقال نماد چیست

گل شکوفه پرتقال(گلبهار) نماد چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه

گل شکوفه پرتقال(گل بهار) نماد شادی و علاقه به ازدواج است. اگر شما قصد ازدواج دارید اما به نوعی خجالت می کشید که آن را به عشق خود بگویید، می توانید این گل زیبا را مخاطب خاصتان هدیه دهید و در قرار اول به نوعی در خواست خود را ابراز کرده باشید. همچنین می توانید در قرار های بعدی علاقه به ازدواج خود را کامل به او بگویید.
گل شکوفه پرتقال نماد عشق و علاقه پاک بیش از حد شما هم میباشد. معصومیت و پاکی نیز بخشی از مفهوم آنهاست. این گل ها به دلیل رنگ سفید برفی شان با خلوص همراه هستند.

گیاهان شکوفه پرتقال یکی از نادرترین گل هایی هستند که به طور همزمان شکوفا می شوند و میوه می دهند. بنابراین، نمادی از باروری است.
اگر از کسی این گل را به عنوان هدیه دریافت نموده اید، به این معناست که به شما علاقه زیادی دارد و میخواهد با شما ازدواج کند.

گل های شکوفه پرتقال که برخی افراد به انها گلبهار هم می گویند به مدت قرن ها بخشی از فرهنگ عروسی بوده اند. تاریخچه گسترده شکوفه های پرتقال در عروسی همیشه نمادین خواهد بود. به عنوان مثال ملکه ویکتوریا در روز عروسی خود تاج گلی با گل های شکوفه پرتقال به سر کرد. این کار او نماد عشق بی نهایت به همسرش بود.

گل شکوفه پرتقال گلبهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *