گیاه یشم
زمان مطالعه : 2 دقیقه

گیاه یشم نماد چیست؟ | آشنایی با گل یشم(کراسولا)

آشنایی با گیاه یشم

نام علمی این گیاه  Crassula ovata بوده و از خانواده Crassulaceae می باشد. این گیاه یومی جنوب آفریقا است که بسیار محبوب است زیرا به خوبی می تواند در خانه رشد کند و به عنوان یک گیاه آپارتمانی شناخته می شود. شما می توانید این گیاه را در اکثر مناطق جهان پیدا کنید.
این گیاه را با نام کراسولا نقره ای نیز می شناسند. جالب است بدانید که گیاه یشم بیش از ۱۴۰۰ گونه دارد که کراسولا یشم، کراسولا خرفه‌ای، کراسولا نقره‌ای یا کراسولا قاشقی، کراسولا آتشین یا کاپیتلا، کراسولا بورگاندی یا پلاتی‌فیلا و کراسولا درختی از مهمترین نوع این گیاه زیبا و دوست داشتنی هستند.

گیاه یشم گیاهی گوشتی (بافت برگها و ساقه می توانند آب در خود ذخیره کنند) ، همیشه سبز با برگهایی ضخیم و براق می باشد و رشدی آهسته و کند دارد و پس از گذشت سالها حداکثر  ۳-۱ متر رشد دارد.

همچنین یشم جزء گیاهان انرژی زا بوده و و فضای خانه را مطبوع و پرانرژی نگه میدارد. نگهداری این گیاه در خانه سبب تبادل انرژی های مثبت شده ، رفاه و آرامش را برای شما و خانواده تان به ارمغان می آورد.

گیاه یشم

نماد گیاه یشم (کراسولا)

این گیاه به آوردن شانس و خوشبختی بسیار معروف است و بسیاری از افراد آن را به عنوان یک گیاه خوش یمن می شناسند. شما می توانید از این گیاه برای جلوی درب منزل خود استفاده نمایید تا خوبی و خوش یمنی را برای شما به همراه داشته باشد. همچنین شما می توانید گیاه یشم را به عزیزان خود پس از موفقیت کاری مهم شان هدیه دهید.

گیاه یشم

انتخاب تاج گل مناسب و لوکس
معرفی گیاه تاج خروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو
بستن

سبد خرید

اخیرا مشاهده شده
بستن

ایجاد حساب کاربری در شرمیلا!

رمز به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.

از داده های شخصی شما برای پشتیبانی از تجربه شما در سراسر این وب سایت ، مدیریت دسترسی به حساب کاربری خود ، و اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی ما شرح داده می شود ، استفاده می شود.

قبلا ثبت نام کردید؟
بستن

بستن

دسته بندی ها