نماد گل کالانکوا | معرفی کلی گل کالانکوا و مفهوم آن

زمان مطالعه : 2 دقیقه

آشنایی با گل کالانکوا

این گل ها در مناطق گرم و بی آب و علف هستند. گل کالانکوا بومی ماداگاسکار است. اگر میخواهید یک گل کم دردسر و زیبا را در آپارتمان خود نگه داری کنید ، این گل ها گزینه خوبی هستند و گیاه بسیار مناسبی برای آپارتمان ها محسوب می شوند. کالانکوا بیش از ۱۰۰ گونه دارد که فقط چند نمونه از آن ها شناخته شده هستند.

گل کالانکوا

 

آنها در طیف گسترده ای از رنگها وجود دارند. بیشتر آنها در رنگهای زنده مانند زرد ، صورتی ، سرخابی ، نارنجی و قرمز هستند. رنگ سفید کالانکوا بسیار رایج و مرسوم در باغ ها و بسیاری از مکان های تفریحی است. شاخ و برگهای این گل ، بسیار زیبا هستند ؛ زیرا سبز براق است و برگ ها کاملاً بزرگ هستند. گل کالانکوا نور طبیعی و روشن را دوست دارند. شرایط نور متوسط ​​یا زیاد بهتر است به شرطی که در معرض آفتاب زیاد نباشند. حتماً آنها را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید ، زیرا گرمای بیش از حد دور گل هایش را می سوزاند.

هرچه به کالانکوا خود نور غیر مستقیم بیشتری بدهید ، بهتر به نظر می رسد و گلدهی خوبی خواهد داشت. در شرایطی که نور کم است ، جوانه های گل تمایل به باز نشدن ندارند و شاخ و برگ ها دچار ریزش می شوند.

در ادامه نماد گل کالانکوا را برای شما شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

گل کالانکوا نماد چیست

این گل به جز کالانکوا نام دیگری نیز دارد که به آن کالانکوئه می گویند. این نام کلمه چینی است و به معنی چیزی که می افتد و رشد می کند میباشد.

گل کالانکوا نماد سرسختی و پایداری است . این نماد ، مانند گل های او هستند که خود را تا مدتی پایدار حفظ می کنند.

همچنین این گل نماد صبر و بردباری را می دهد.

کالانکوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *