گل ارکیده دراکولا

ترسناک ترین گل های دنیا | عجیب و غریب ترین گل های جهان

زمان مطالعه : 4 دقیقه

فکر می کنید همه گل ها زیبا هستند؟ دوباره فکر کنید! در اینجا 10 گل برتر عجیب و غریب و حواس پرت ما وجود دارد که مطمئناً  شما را به وحشت می اندازد.

تا پایان این مقاله با ما همراه باشید در سایت شرمیلا.

 

ترسناک ترین گل های جهان

1.ارکیده دراکولا

این یکی از آزادترین گل های موجود درجهان است. ملقب  به تیره دراکولا ، دارای دو خار بلند است که تقریباً مانند دندان های نیش آویزان هستند و همچنین یک صورت میمون ترسناک. بله ، واقعاً همانقدر عجیب و غریب است که به نظر می رسد! این گیاه فقط در جنگل های ابر اکوادور و پرو در کنار کوه ها رشد می کند و بوی نارنجی رسیده می دهد. حیرت آور!

 

2.دندان شیاطین

این قارچ نا خوشایند به درختان شما مواد معدنی میدهد اما خطرناک میباشد. قطرات خون از این گل ریخته میشود که به توت فرنگی قرمز معروف است.

3. گیاه شبح

گیاه شبح با گیاه جسد نیز معروف میباشد. بومی آسیا و آمریکای شمالی است. نام مستعار خود را به دلیل ساقه های شفاف نزدیک و گل های سفید شبح خود گرفته است.

این انگلی است که قارچ ها را تغذیه می کند و در مکان های تاریک و مرطوب در جنگل های انبوه زندگی می کند.

 

گیاه شبح

4.گل خفاش سیاه

این گیاه بسیار شوم به نظر می رسد. گاهی اوقات به عنوان گل شیطان نیز یاد می شود. این گلبرگ مانند خفاش و گل های سیاه با سبیل های بلندی است که طول آنها تا 30 سانتی متر هم می رسد. این گیاه مانند خود خفاش ها نور مستقیم خورشید را دوست ندارد ، اما در رطوبت بالا رشد می کند.

 

 

5.چشم های عروسک

این یک چیزی خارج از یک فیلم علمی تخیلی است. این میوه توت های گرد و سفید بزرگ با زخم های سیاه (یا زنبق) دارد ، شبیه چشم است که در ساقه های قرمز بلند ظاهر می شود. که به عنوان زغال اخته سفید نیز شناخته می شود ، برای انسان بسیار سمی است.

 

گیاه چشم های عروسک

 

با ما در سایت شرمیلا همراه باشید

 

 

6.رافلزیا

این بزرگترین گل جهان با وزن 10 کیلوگرم و عرض بیش از 100 سانتی متر است. نه تنها گوشت فاسد به نظر می رسد بلکه بوی آن نیز شبیه مگس ها برای گرده افشانی است. هیچ برگ و ریشه ای ندارد و به صورت انگل در جنگل های بارانی بورنئو و سوماترا رشد می کند.

 

 

رافلزیا

7. گل جسد

این نمونه برجسته که در میان گیاهان غول پیکر است ، تا ارتفاع سه متری از سطح زمین بلند می شود. امید به زندگی 40 ساله است و فقط هر چهار تا شش سال یکبار شکوفا می شود. بوی بدی از آن منتشر می شود اما گفته می شود که یک داروی تب بر است.

 

 

8. ونوس فلایتراپ

یکی از شناخته شده ترین گیاهان ترسناک ، Venus Flytrap (ونوس فلایتراپ) یک جانور مگس خوار است . آنها برای مگسان دام میاندازند و در یک میلیاردم سرعت آن را میبندند ، حاشیه های طولانی که دارند ، اجازه فرار را به حشرات نمیدهند.

این گیاه یکی از عجایب جهان محسوب میشود.

 

 

Venus Flytrap

 

 

9. گیاه گوجه فرنگی

این گیاه خار های بسیار تیزی دارد به همگان پیام میدهد که نزدیک من نشوید! این گیاه سم عجیبی دارد و حتی در خشکسالی کشتن این گیاه دشوار است.

پس بهتر است نزدیک این گیاه نشوید!

 

 

10. لیلی وودو

این گیاه گرمسیری با تولید پیازهای جدید در زیر زمین توانایی تکثیر را دارد. این گیاه میتواند بدون آب و خاک زندگی کند. این گل ها بسیار تند هستند و بوی گوشت گندیده میدهند!

 

 

Voodoo Lily

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *