دسته گل عروس

11 تا از محبوب ترین دسته گل عروس برای یک عروسی رمانتیک

زمان مطالعه : 6 دقیقه

عروسها از زمان های بسیار قدیم دسته گل حمل می کردند و در حالی که سبک این گل های عروسی در طول سال ها تغییر کرده است ، چند نوع گل اصلی وجود دارد که زنان تصمیم می گیرند در روز عروسی برای دسته گل خود استفاده کنند. از دسته گل های کلاسیک گرد تا چیدمان های آبشار شیک . انتخابی که انجام می دهید به طور کامل تشریفات جشن عروسی شما و همچنین تم عروسی و مکان عروسی شما را تکمیل می کند. طراح گل شما می تواند به شما کمک کند که کدام یک برای شما مناسب است ، اما ما همچنین  گزینه های الهام بخشی از علاقه گل شما را جمع آوری کرده ایم.

انواع دسته گل عروس

1-دسته گل گرد

یکی از محبوب ترین انواع دسته گل عروس سبک گرد است. در حالی که اکثر دسته گلهای گرد یک نوع گل مانند گل رز یا گل صد تومانی را به نمایش می گذارند ، بسیاری از عروسها انواع گلها را با ظاهری مشابه مانند گل گیاه ، گل رز باغبانی یا سایر گلهای محبوب عروسی نشان می دهند. این نوع چیدمان ها نیز نباید تک رنگ باشند – در صورت تمایل رنگ گل های عروسی خود را مخلوط کنید.

دسته گل عروس گرد

2-دسته گل ارائه

این تزیینات عروسی زیبا که به عنوان دسته گل به سبک مجلل شناخته می شود ، دارای گلهای ساقه بلند و شاخ و برگ سرسبزی است که عروس در آغوش خود گهواره می کند. این یک ظاهر زیبا برای یک عروسی مدرن یا کلاسیک است و همچنین اجازه می دهد لباس عروس عروس در مرکز قرار بگیرد زیرا این دسته گل ها کنار آن نگه داشته می شوند.

3-دسته گل آبشار

دسته گل آبشار از دسته گل های بسیار محبوب است .  این دسته گل دارای گلهایی است که به سبک نمایشی به زیبایی به سمت زمین می ریزند. گل آرایی زیبا  و سلتنطی دارد و هنگام پیاده روی در راهرو در روز عروسی کاملاً مشخص است.

دسته گل عروس

4-دسته گل فانتزی

این دسته گلهای معمولاً کوچکتر ، برای ساقدوش عروسها مناسب است تا در یک عروسی برگزار شود. خوشه جمع و جور گلها محکم بسته شده و اغلب تأکید بر سبز بودن دارد. این یک چیدمان ریزتر از گل ها است ، که می تواند یک دسته گل دوست داشتنی برای یک عروسی صمیمی باشد.

دسته گل عروس نوسگای

5-دسته گل پوزی (posy)

این آرایش گل کوچک است و به راحتی در یک دست نگه داشته می شود. این شکل اغلب گرد است و گلها نیز اغلب با روبان بسته می شوند. در نظر بگیرید که روبان خود را با مونوگرام عروسی خود شخصی سازی کنید تا یک دسته گل بی نظیر برای روز بزرگ خود ایجاد کنید.

دسته گل عروس

6-دسته گل پومندر

دارای گل  های کاملاً مرتب است که با یک حلقه روبان تزئینی نگه داشته می شود. این دسته گل بیشتر توسط دختران انتخاب می شود. زیرا نگه داشتن آن آسان است – به علاوه بسیار زیبا به نظر می رسد! با این حال ، ما همچنین شاهد بوده ایم که تعدادی از مراسم عروسی این نوع گل آرایی را به عنوان دکوراسیون به نمایش می گذارند.

دسته گل عروس پومندر

7-دسته گل ترکیبی

این گل آرایی که به عنوان دسته گل گلمیا نیز شناخته می شود ، از گلبرگهای گل منحصر به فرد استفاده می کند که به گونه ای طراحی شده اند که مانند یک گل بزرگ به نظر می رسند. این نوع دسته گل عروسی برای عروس و همچنین ساقدوش عروس بسیار محبوب است. آنها می توانند برای یک عروسی کلاسیک یا حتی یک جشن عروسی مدرن زیبا به نظر برسند. گلبرگ های کشیده گل همچنین صفحه زیبایی برای عکس های حلقه ازدواج شما ایجاد می کند.

دسته گل عروس ترکیبی

8-دسته گل عروس دستبافت

این دسته از دسته گل ها برای تعدادی از سبک های عروسی محبوب هستند.
ظاهری گاه به گاه و شل را دارد. گل هایی را نشان می دهد که تازه از باغ چیده شده اند و همچنین به زیبایی مراسم عروسی یونانی هستند.

دسته گل عروس دستبافت

9-دسته گل تک پایه

این دسته گل خاص دارای سه ساقه است. که اغلب یک انتخاب عالی برای عروسی های با بودجه کم است.

دسته گل عروس تک پایه

10-دسته گل بست به بازو

از آنجا که بسیاری از عروس ها احساس می کنند یک دسته گل بزرگ زیباترین قسمت لباس عروس آنها را می پوشاند ، روند اخیر دسته گل بسته به بازرو است. در این سبک گل را دور بازو را با روبان می پیچند. بنابراین عروس آزادانه می تواند از مهمانان عروسی خود استقبال کند.

دسته گل عروس به بازو

11-دسته گل سنجاق

این دسته گل عروسی محبوب حتی گل هم ندارد. یک انتخاب عالی برای عروس هایی که می خواهند دسته گل عروسی خود را سالها بعد از عروسی به عنوان یادگاری نگه دارند ، جواهرات و سنجاق ها را می توان به جای دسته گل های تازه به شکل دسته گل درآورد.

دسته گل عروس سنجاق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *