بهترین گل برای اولین قرار

انتخاب بهترین گل برای اولین قرار ملاقات با عشق خود

زمان مطالعه : 7 دقیقه

اولین قرار با کسی که دوستش دارید از حساس ترین موقعیت ها برای فرد است و باید این قرار با روند مناسب و بهترین گزینه ها پیش رود، یکی از از گزینه های مهم برای این قرار ، گل است. چه گلی را باید برای اولین قرار انتخاب کنیم؟
در ادامه با ما همراه باشید.

در انتخاب گلهای مناسب شما ممکن است حدس گمان هایی زده باشید ، اما برای اینکه کار بهتر پیش رود ما چند نمونه از آنها را برای شما بازگو می کنیم.

گل رز قرمز برای زنان رمانتیک:

رز گلی زیبا برای اولین قرار

دادن گل رز قرمز در اولین قرار ملاقات به این اشاره دارد که شما در یافتن عشق جدی هستید و از نشان دادن علاقه خود نمیترسید.

رنگ قرمز تیره گل رز به معنای اشتیاق ، تعهد عمیق است و اینکه این گل ماهیت سنتی دارد، گل های رز قرمز همچنین می توانند تحسین ، ارادت یا احترام را منتقل کنند. مهم نیست که چه تعداد را انتخاب کنید ، رز قرمز ، نشان دهنده علاقه شما به مخاطب خاصتان میباشد.

از برخی از این راه ها اطلاع داشته باشید

 • نمایش تنها با یک گل سرخ قرمز به معنای عشق در نگاه اول است.
 • آوردن گل رز قرمز، عمیق می گوید شما آماده یک تعهد هستید.
 • تحویل گلدان زیبا و پر از گل سرخ به کسی تحسین و ارادت شما را نشان می دهد.
 • محبوب ترین راه برای گفتن دوستت دارم با 12 گل رز قرمز است.

نیلوفر سفید برای خانم های زیبا:

نیلوفر گلی مناسب برای اولین قرار ملاقات

نیلوفرهای سفید (لیلیوم) باید به یک زن زیبا ، ظریف و کمی محفوظ داده شوند. هدیه دادن نیلوفر های سفید نشان می دهد که شما یک قرار ملاقات محترمانه و متفکر هستید ، و ویژگی های منحصر به فرد و جالب او را تحسین می کنید. گلبرگ های سفید روی لیلیوم (سوسن) نشان دهنده بی گناهی و خلوص هستند در حالی که برگ های سوسن نمادی از عفت است.

معنای زیادی در رابطه با نیلوفرهای سفید وجود دارد از جمله امید و خیرات. یکی از شناخته شده ترین معنی این گل مربوط به حق امتیاز است.

با هدیه نیلوفر سفید با عشق خود مانند یک ملکه رفتار کنید.

 • اگر می خواهید اعلامیه عشق یا شهوت کنید ، یک دسته گل سوسن سفید به او بدهید.
 • وقتی شما یک سوسن را هدیه می دهید ، این نشان دهنده احساس لطافت و ظرافت او است.
 • اگر می خواهید قرار ملاقات شما خاص باشد ، به او هر تعداد سوسن سفید بدهید تا به او بفهماند که بی نظیر است.
 • نیلوفرهای خوش ذوق و ظریف هستند ، این گلها را هدیه دهید تا به او بفهماند که شما همچنین این خصوصیات را در او می بینید.

سلطنت قرن ها به نیلوفرها چسبیده است تا وضعیت آنها را تعریف کند ، به شخص ویژه خود دوازده عدد از آنها را بدهید تا به آنها بفهماند که آنها ملکه قلب شما هستند.

ارکیده صورتی برای خانم های مدرن:

ارکیده صورتی گلی زیبا برای اولین قرار

خانم مدرن رنگ صورتی پررنگ را دوست دارد و شما می توانید ارکیده صورتی را به او هدیه دهید. شکوفا شدن و رشد گیاه ارکیده ، درست مثل اینکه عشق شما با گذشت زمان رشد می کند. معنی معصومیت ، زنانگی و خوشبختی ، انتخاب گل ارکیده نشان می دهد که شما به عشق بسیار امیدوار هستید و از اوقات مشترک با هم دیدگاه مثبتی دارید. او از انتخاب گل بی نظیر که با شخصیت درخشان و پر حباب او مطابقت دارد قدردانی خواهد کرد.

 • با دادن ارکیده صورتی گلدانی احساس خوبی داشته باشید ، او احساس می کند ارزشش فقط یک دسته گل نیست و چیزی بیش از چند هفته برای یادآوری قرار شما خواهد داشت.
 • یک گل ارکیده  گل آرزو است ، به عشق خود بگویید که وقتی به او گل می دهید احساسی راجع به او دارید.
 • ارکیده دادن به عشق خود خود نمادی از تجمل ، زیبایی و نیرویی است که در درون او می بینید.

مروارید برای خانم های پویا :

گل مروارید گلی زیبا و دوست داشتنی برای اولین قرار

یک دسته گل دیواری علامت مناسبی برای اولین قرار ملاقات است. گل مروارید از کیفیت جوان و معصومانه ای برخوردار است. گل های مروارید همچنین می توانند نشاط و شروع جدید را نشان دهند و هنگامی که شما رنگ های متنوعی را با هم جمع می کنید نماد صداقت است.

 • وقتی می خواهید  بداند که شما و او در زندگی و عشق همراه با بازیگوشی دارید ، یک دسته گل گل مروارید به او هدیه دهید.
 • وقتی یک دسته گل چند رنگ به او اهدا می کنید ، به او  بگویید که فکر می کنید او “مانند یک گل مروارید” است.
 • تاریخ را با گل مروارید نشان دهید ، این می تواند یک یخ شکن عالی باشد تا به عشق خود بفهمانید که می خواهید از همراهی او لذت ببرید.
 • گرچه گل مروارید یک گل کاملاً شناخته شده است ، اما همسرتان از اینکه شما با یک دسته گل چند رنگ تازه و پر از زندگی که نمادی از صداقت است ، کاملاً متعجب خواهد شد.

دسته گل مخلوط :

دسته گل های مخلوط برای اولین قرار

یک دسته گل مخلوط از گل های فصلی انتخاب صحیحی است. اگر شما در مورد اینکه کدام گل را بخرید یا کدام گل را دوست دارد یا دوست ندارد اطلاع داشته باشید ، می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید. از آنجا که اولین قرار ملاقات شما است ، همراه داشتن یک دسته گل مختلط با مزه هیچ ضرری ندارد. از گل فروشی ها راهنمایی بخواهید ، آنها می توانند به شما کمک کنند یک دسته گل شخصی درست به همین مناسبت ایجاد کنید.

یک ترتیب مختلف از گاردنیا ، شمعدانی ، گلادیولوس و گورس نماد قدرت شخصیت است.
در حالی که گل رز و سوسن هر دو با عشق در ارتباط هستند ، گل رز با عشق عاشقانه و سوسن با عشق ایده آل همراه است. به همسرتان ترکیبی از هر دو گل بدهید تا نمادی از یک اوج  ایده باشد.
اگر دوست دارید که همسرتان نوعی زیبایی و انرژی از شما بگیرد ، یک آرایش ترکیبی از گل میخک ، سوسن ، گل مروارید و گل مروارید به او بدهید که سالها در خاطرش باشد.

به پیامی که می خواهید برای قرار ملاقات خود منتقل کنید ، فکر کنید ، چه جدی ، عاشقانه ، بازیگوش و سرگرم کننده ، گلهایی برای مطابقت با هر شخصیت و روحیه وجود دارد هدیه گل همانقدر که درباره همسرتان می گوید ، در مورد شما هم می گوید. با یک دسته گل دوست داشتنی اولین احساس عالی را ایجاد کنید و مطمئناً قرار ملاقات شما موفقیت آمیز خواهد بود.

زیادی سخت نگیرید و هول نشوید

برای اولین قرار بهترین کار این است که آرام پیش بروید. اگر می‌خواهید در قرار اول گل هدیه بدهید، بهتر است به گل‌آرای خود بگویید که دسته گل را به چه‌منظور می‌خواهید، تا آن را بیش‌از‌حد زیبا و دلنشین نکند. فراموش نکنید که شما می‌خواهید رابطه‌تان را با او ادامه دهید و در آینده فرصت‌های زیادی برای ابراز تمام احساسات خود دارید. برای اولین قرار بهتر است احساس خوشی و شوخ‌طبعی را منتقل کنید و البته کاری نکنید که هدیه شما تبدیل به کاری مسخره یا آزاردهنده شود. یکی از راه‌هایی که شاید تا حدودی بتوانید تشخیص دهید که آیا او از دریافت گل خوشش آمده یا خیر این است که ببینید آن را با کدام دست می‌گیرد! اگر او گل را با دست چپ گرفت و به چشمان شما نگاه نکرد ، ممکن است از این هدیه خوشش نیامده باشد. اما اگر آن را با دست راست گرفت و لبخندی بر روی صورتش نقش بست یعنی از هدیه شما لذت برده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *