گل محمدی
زمان مطالعه : 2 دقیقه

خواص بوییدن گل محمدی چیست؟ | فواید فوق العاده عطر گل محمدی

بوییدن گلهای مختلف ، حس آرامش و دلنشینی را به آدم منتقل می کند که حسی فراموش نشدنی است. استشمام عطر گل های خوشبو می تواند بر اعصاب و افکار افراد مختلف تاثیر بسزایی داشته باشد.
گل درمانی در ایران رایج نمی باشد ، ولی در بهبود بخشیدن به مشکلات جسمی و روحی تاثیر فوق العاده ای دارد.

گلی که در این مقاله قصد بررسی عطر آن را داریم ، گل محمدی است که خواص بسیار زیادی دارد. بوییدن این گل به انسان قدرت می بخشد و انسان را سر حال می کند.

در ادامه به خواص بوییدن گل محمدی می پردازیم.

خواص عطر گل محمدی 

گل محمدی می تواند آرامش را به ما هدیه دهد. بسیاری از افراد با گل محمدی آشنایی دارند و حتما بوی این گل فوق العاده را استشمام کرده اند. پس از استشمام گل محمدی ، متوجه آرامشی که این گل انتقال می دهد ، خواهید شد. به همین دلیل از این گل برای درمان اضطراب و افسردگی استفاده می شود. از دیگر اثرات رایحه گل محمدی ، می توان به بخور گل‌های خشک‌شده آن اشاره کرد که میتواند به تنظیم دوره قاعدگی خانم ها و منظم کردن آن کمک کند.
این گل را می توان هم به صورت گل و هم به صورت گلاب آن استشمام کرد.
درمانگران عطر درمانی معتقدند اگر مادران قبل از بارداری عطر یا اسانس گل محمدی را ببویند، در افزایش قدرت باروری و ایجاد آرامش و شادابی مادر موثر است.
گل محمدی
گل مناسب برای بیمارستان
چه گلی برای روی قبر مناسب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو
بستن

سبد خرید

اخیرا مشاهده شده
بستن

ایجاد حساب کاربری در شرمیلا!

رمز به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.

از داده های شخصی شما برای پشتیبانی از تجربه شما در سراسر این وب سایت ، مدیریت دسترسی به حساب کاربری خود ، و اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی ما شرح داده می شود ، استفاده می شود.

قبلا ثبت نام کردید؟
بستن

بستن

دسته بندی ها