متن تبریک ازدواج به انگلیسی و همراه با معنی آن

زمان مطالعه : 17 دقیقه
زمان انتشار : 28 اسفند 1401
متن تبریک ازدواج

ارائه خواسته های عروسی به زوج تازه ازدواج شده معمول است و راهی عالی برای جشن گرفتن روز عروسی و زندگی جدید در کنار هم است. ما راهنمای نهایی در مورد آرزوهای عروسی را تهیه کرده ایم و حدس می زنیم که چه چیزی باید روی پیفام تبریک عروسی بنویسید و چگونه خواسته های عروسی را بیان کنید. این که آیا شما به دنبال خواسته های مذهبی عروسی ، آرزوهای عروسی برای خانواده ، پیام های خنده دار عروسی و موارد دیگر هستید و یا … را می توانیم به راحتی در اختیار شما قرار دهیم. بهترین آرزوها را با کارتهای عروسی سفارشی برای تبریک کامل عروسی بیان کنید. هر چه تصمیم می گیرید در این فصل عروسی بنویسید ، سعی کنید آن را از صمیم قلب بیان کنید. با افزودن عکس به کارت عروسی خود ، برای یادآوری خاطرات شیرین با تازه عروس ها ، حتی بیشتر بگویید.

در واقع ، نگارش پیام عروسی کامل نباید سخت باشد. با چند نکته ، ترفند ، بایدها و نبایدها در راه ساختن آرزوهای شخصی عروسی هستید که برای عشق و علاقه این زوج و در نوع خود درخشان خواهد بود.

پیام کارت تبریک کامل عروسی باید متناسب با زن و شوهر ، پر از ارزش احساسی و از صمیم قلب ساخته شود. با این اوصاف ، هیچ پیام کارت عروسی یکسان نخواهد بود. اگر برای گفتن کلمات مناسب تحت فشار هستید ، این کار را نکنید. راهنمای آداب معاشرت کارت عروسی ما دارای دستورالعمل هایی است که به راحتی قابل پیگیری است و پیام های نمونه خاصی به شما کمک می کند تا آنچه را که باید در کارت عروسی بنویسید راهنمایی کنید.
یک آرزوی عروسی متناسب با این زوج اضافه کنید. از چند خط بعدی کارت برای ایجاد یک آرزوی عروسی شخصی برای زوج استفاده کنید. قبل از شروع به پر کردن فضای خالی ، به رابطه خود با این زوج فکر کنید. عروس و داماد بعد از روز بزرگ خود از خواندن چه چیزی لذت خواهند برد؟

خط در سلام و احوالپرسی خود ذخیره کنید تا از عروس و داماد قدردانی کنید که شما را دعوت کردند تا بخشی از یکی از بزرگترین روزهای زندگی آنها باشید. در ادامه انواعی از متن های تبریک عروسی را معرفی می کنیم.

متن تبریک ازدواج

متن های تبریک عروسی به انگلیسی

 • تبریک به شما دو نفر فوق العاده! =  Congratulations to the wonderful two of you!

 

 • این امر به تبریک و جشن بسیار ننیاز دارد. پیوندتان مبارک  =  This does not require much congratulations and celebration. Happy connection

 

 • امیدوارم با گذشت سالها شما دوستان بهتری شوید و در هر نوع شادی که زندگی می تواند به ارمغان بیاورد شریک شوید. تبریک می گویم.
  I hope through the years you become even better friends and share every possible kind of happiness life can bring. Congrats.
 • باشد که ازدواج شما مملو از همه اجزای مناسب باشد: انبوه عشق ، کمی طنز ، لمس عاشقانه و یک قاشق تفاهم. باشد که شادی شما جاودانه باشد. تبریک می گویم!
  May your marriage be filled with all the right ingredients: a heap of love, a dash of humor, a touch of romance, and a spoonful of understanding. May your joy last forever. Congratulations!
 • ممکن است روز عروسی شما بیاید و برود ، اما امکان دارد است عشق شما برای همیشه رشد کند. تبریک به زوج کامل!
  Your wedding day may come and go, but may your love forever grow. Congratulations to the perfect couple!

 

 • در طوفان های زندگی ، عشق شما به یکدیگر ثابت قدم و قوی باشد. با آرزوی شادی و شادی در روز عروسی شما. تبریک می گویم!
  Through the storms of life, may your love for one another be steadfast and strong. Wishing you joy and happiness on your wedding day. Congratulations!

 

 • تبریک می گویم که یکدیگر را پیدا کردید! بزرگترین ماجراجویی شما به تازگی آغاز شده است.
  Congratulations on finding each other! Your greatest adventure has just begun.
 • روز بسیار خاص خود را به هر دوی شما تبریک می گویم! باشد که عروسی شما مملو از خاطرات ویژه ای باشد که می توانید برای همیشه به یاد داشته باشید!
  Congratulations to you both on your very special day! May your wedding be filled with special memories you can treasure forever!
 • روز عروسی شما را تبریک می گویم و آرزوی موفقیت برای زندگی مشترک در کنار هم!
  Congratulations on your wedding day and best wishes for a happy life together!
 • دیدن شما دو نفر وعده دادن و پیش قدم شدن در آینده بسیار الهام بخش و فوق العاده است.
  Seeing you two make promises and step forward into the future is so inspiring and wonderful.متن تبریک ازدواج

  آرزو های کوچک عروسی:

 • ما/ من برای شما بسیار خوشحالم!  =  We’re/I’m so happy for you!
 • با آرزوی عشق و شادی فراوان برای شما. =  Wishing you lots of love and happiness.
 • با آرزوی ازدواج طولانی و شاد برای شما.  =  Wishing you a long and happy marriage.
 • با آرزوی بهترینها برای امروز و همیشه.   =  Wishing you the best today and always.
 • بسیار خوشحالم که این روز را با هر دوی شما جشن می گیریم!  =  So happy to celebrate this day with you both!
 • با آرزوی بهترینها برای آینده ای سرشار از شادی در کنار هم.  =  Best wishes for a fun-filled future together.
 • با آرزوی تحقق هر رویایی برای شما!  =  Wishing you fulfillment of every dream!
 • زمان می گذرد و همه چیز تغییر می کند ، اما ای کاش عشق شما به یکدیگر تغییر ناپذیر می ماند.  =  Time flies and things change, but I wish that your love for each other would stay unchangeable.
 • تو باعث شدی من به عشق واقعی اعتقاد داشته باشم. و امیدوارم اعتقاد من برای همیشه ثابت قدم باشد ، زیرا به نظر می رسد که شما تا آخر با هم خواهید ماند.
  You’ve made me believe in true love. And I hope my belief will be unwavering forever, because it seems like you’ll stay together until the end.متن تبریک ازدواج

  آرزوهای رسمی عروسی:

  همچنین می توانید از آرزوهای عروسی خود برای آینه نمودن موضوع مراسم استفاده کنید. آرزوهای رسمی عروسی برای زمانی مناسب است که می خواهید پیام شما جاودانه ، سنتی و عاشقانه باشد. اگر لباس های بلند ، لوسترهای درخشان و وسایل مجلل جزئی از جزئیات روز بزرگ هستند ، از آرزوهای رسمی عروسی برای بیان شادی خود برای زوج خوشبخت استفاده کنید. در زیر چند نمونه از آرزوهای رسمی عروسی آورده شده است.

 • با آرزوی یک عمر عشق و خوشبختی برای شما.  =  Wishing you a lifetime of love and happiness.
 • باشد که سالهای پیش رو مملو از شادی پایدار باشد.  =  May the years ahead be filled with lasting joy.با آرزوی بهترینها در این سفر فوق العاده ، چون که در واقع وارد یک بازه جدید زمانی شده اید.    =  Best wishes on this wonderful journey, as you build your new lives together.
 • ممنونم که به من اجازه دادید در این روز شاد سهیم باشم. برای شما آرزوی موفقیت برای شما در راه اندازی این اتحاد فوق العاده است.
  Thank you for letting me share in this joyful day. I wish you all the best as you embark on this wonderful union.
 • با آرزوی شادی ، عشق و شادی در روز عروسی و شروع زندگی مشترک جدید.
  Wishing you joy, love and happiness on your wedding day as you begin your new life together.
 • باشد که عشق و شادی ای که امروز احساس می کنید در طول سالها بدرخشد.
  May the love and happiness you feel today shine through the years.
 • هنگامی که شما دو نفر به عنوان یکی شناخته می شوید ، هم خانواده و هم دوستان در وحدت اتحاد زناشویی خود سهیم هستند. باشد که این ازدواج پلی برای ایجاد شادی ، آرامش و رفاه باشد.
  When you two are knotted as one, both families and friends share in oneness of their marital union; may this marriage be a bridge to usher happiness, peace and prosperity.
 • وقتی به عنوان زوج های جدید وارد زندگی جدیدی می شوید ، گنجینه جامعه و جهان ما می شوید.
  As you step into a new life as new couples, you become treasure to our community and the world.
 • بگذارید عشق نقطه کانونی زندگی روزمره شما باشد. امیدوارم در آغوش یکدیگر امید ، آرامش و ایمان پیدا کنید.
  Let love be the focal point of your daily life. May you find hope, peace and faith in each other’s arms.
 • خوشا به حال مردی که زن پیدا کند. باشد که شادی خانه جدید شما مملو از خنده ، لبخند ، بوسه ، آغوش ، احترام به درک و وفاداری باشد. ازدواج مبارک.
  Blessed is the man who finds a wife. May the joy of your new home be filled with laughter, smiles, kisses, hugs, respect understanding and faithfulness. Happy wedlock.

پیام های خنده دار پیغام عروسی

اگر فکر می کنید پیام کارت عروسی خنده دار لبخند را بر لب عروس و داماد می گذارد ، پیش بروید و چیزی بنویسید که ارزش خنده داشته باشد. فقط با احتیاط ادامه دهید ، شما نمی خواهید پیام عروسی شما به طعنه و یا غیر صادقانه بیاید. به یاد داشته باشید که احساسی که ممکن است به راحتی به عنوان یک شوخی به نظر برسد ، می تواند روی کاغذ اشتباه گرفته شود. با این اوصاف ، شوخی های طلاق ممنوع است! هنگام نوشتن آرزوی خنده دار عروسی خود از بهترین قضاوت خود استفاده کنید و در راه ایجاد کارت عروسی مناسب با لبخندها باشید.

 

 • از اینکه ما را دعوت به خوردن و آشامیدن کردید در حین ازدواج متشکریم. تبریک می گویم!
  Thanks for inviting us to eat and drink while you get married. Congrats!
 • تبریک به شما که وارد این مسئولیت سخت شده اید. چند توصیه برای شما دارم. عشق ، افتخار، و مهم ترین نکته تمیز کردن توالت .
  Congratulations on taking on this difficult responsibility. I have a few tips for you. Love, pride, and most importantly toilet cleaning.
 • ممنون از شربت رایگان با آرزوی موفقیت برای یک ازدواج طولانی و شاد.
  Thanks for the free booze. Best wishes on a long, happy marriage.
 • ازدواج پایان یک داستان عاشقانه و شروع یک مسابقه کشتی است. به هر حال آرزوی بهترین ها را برای شما دارم.
  Marriage marks the end of a love story and the start of a wrestling match. Wishing you the very best of everything anyway.
 • من راز یک ازدواج شاد را به شما می گویم. این برای همه یک راز باقی مانده است! با آرزوی بهترینها برای شما در پیش رو
  I’ll tell you the secret of a happy marriage. It remains…a secret to all! Wishing you all the best of times ahead.
 • امروز در روز عروسی خود ، اکنون از یک نفر دو نفره شده اید. آیا این بدان معناست که من هر سال دو هدیه تولد از شما می گیرم؟
  On your wedding day today, you have now become two from one. Does that mean I will get two birthday gifts from you both every year?
 • ازدواج مثل رفتن به مدرسه نمایش است. باشد که کمدی بیشتر از ملودرام باشد.
  Getting married is like going to drama school. May there be more comedy than melodrama.
 • ازدواج خیلی زیباست سرانجام به این نتیجه رسیدید که یک نفر را در طول زندگی خود آزار می دهید.
  Marriage is so beautiful. You have finally found that one person you get to annoy all through your life.
 • امروز متوجه شدم زندگی برای افراد مجردی مثل من عادلانه نیست. تا به حال مجبور بودم سالی یکبار در روز تولدت برایت هدیه بخرم. در حال حاضر من دو تولد دارم چون سالگرد ازدواجت هم به آن اضافه شده است. به بهترین دوستم تبریک می گویم که ازدواج کرد.
  Today I realized that life is not fair for single people like me. Until now I had to buy you a gift only once a year on your birthday. Now I have two birthdays plus a wedding anniversary to buy gifts for. Congratulations to my best friend on tying the knot.

آرزوهای عروسی مذهبی

به اشتراک گذاشتن یک رابطه مذهبی با عروس و داماد می تواند راهی مناسب برای تنظیم خواسته های عروسی شما باشد. پیام های عروسی مذهبی به زوجهای تازه ازدواج کرده یا تازه ازدواج کرده ها می گوید که شما به آنها فکر می کنید و از نعمت خدا برای ازدواج آنها می خواهید. قبل از شروع به نوشتن کارت خود ، درباره باورها و دیدگاه های دینی این زوج فکر کنید. از شیوه های آنها برای هدایت آرزوهای عروسی مذهبی خود استفاده کنید. لیست زیر را مرور کنید و شاید از نوشتن یک آرزوی عروسی مذهبی برای خود الهام بگیرید.

 

 • خداوند به شما و اتحادیه شما برکت دهد.  =  May God bless you and your union.
 • خداوند همه نعمت های زندگی و شادی های عشق را به شما عطا کند.
 • ابتدا خدا را دوست بدارید و در مرحله بعد دوست داشتن همسر آسانتر خواهد بود.
  Love God first and it will be easier to love your spouse second.
 • ما مشتاقانه منتظریم تا بفهمیم خدا برای شما دو نفر چه برنامه ای در نظر گرفته است.
  We are looking forward to finding out what God has planned for you two.
 • ازدواج شما قوی خواهد بود زیرا شما دو نفر در ایمان خود قوی هستید.
  Your marriage will be strong because the two of you are strong in your faith.
 • ما دعا می کنیم که خداوند به ازدواج شما برکت دهد و شما را در سفر جدید با هم راهنمایی کند.
  We pray that God will bless your marriage and guide you in your new journey together.
 • باشد که کسی که شما را گرد هم آورده ازدواج شما را برکت دهد ، زندگی شما را غنی کند و عشق شما را در طول سالها عمیق تر کند.
  May the One who brought you together bless your marriage, enrich your lives and deepen your love throughout the years.
 • “خدا عشق خود را در قلب ما ریخته است.”پیوندتان مبارک.
  “God has poured His love into our hearts.” Congratulations.

پیام های کارت عروسی برای دوستان

بهترین دوست شما ازدواج می کند؟ برای او آرزوی موفقیت در سفر جدید خود را با نیمه دیگر خود با سلام کامل داشته باشید. هنگام نوشتن پیام کارت عروسی برای دوستان ، می توانید بسیار شخصی باشید یا موارد را کلی تر نگه دارید. باز هم ، نکته اصلی این است که به رابطه خود با او و دیگر افراد مهمش فکر کنید. اگر به این نکته پایبند باشید ، عشق شما به این تازه عروس ها از طریق هر پیامی شما روشن می شود.

 • همه ما به کسی نیاز داریم که به او عشق بورزد ، به او اهمیت دهد و به او اعتماد کند. من واقعاً خوشحالم که بهترین دوست من این شخص خاص را پیدا کرده است. عروسی شما را تبریک می گویم و امیدوارم زندگی مشترک شما یک ماه عسل مستمر باشد.
  We all need somebody to love, care about and trust. I’m really happy that my best friend has found this special person. Congratulations on your wedding and may your life together be a continuous honeymoon.
 • ما از کودکی با هم دوست بودیم و چه کسی فکر می کرد که همه ما روزی ازدواج خواهیم کرد. اما این اتفاق افتاد و امروز ازدواج شماست! برای شما دو نفر اعتماد و درک ، صبر و عشق آرزومندم.
  We’ve been friends since childhood and who would have thought that we all would be married one day. But it happened and today is your marriage! Wish you two trust and understanding, patience and love.
 • ما بسیار خوشحالیم که این روز فوق العاده را با هر دو شما جشن می گیریم.
  We’re so thrilled to celebrate this wonderful day with you both.
 • از همه رویدادهای بزرگ زندگی که ما در این سالها جشن گرفته ایم ، امروز در صدر لیست قرار دارد.
  Of all the big life events we’ve celebrated over the years, today tops the list.
 • فالگیری که در وگاس دیدیم درست بود. شما با مرد/زن رویاهایتان آشنا شدید. بهترین آرزوها برای هر دوی شما.
  The fortune-teller we saw in Vegas was right. You did meet the man/woman of your dreams. Best wishes to you both.

 

آرزوهای عروسی برای اعضای خانواده

جشن عروسی یکی از اعضای نزدیک خانواده؟ برای کسانی که شما را بهتر می شناسند و آنها را بیشتر می شناسید ، می خواهید یک آرزوی عروسی برتر ایجاد کنید. نوشتن پیام کارت عروسی شخصی راهی عالی برای استقبال از شریک جدید آنها در خانواده شما است. این که آیا به پیام های عروسی برای مادر ، پدر یا خواهر و برادرهای خود فکر می کنید ، این آرزوهای عروسی دوست داشتنی مطمئناً این ترفند را انجام می دهد. ممکن است بخواهید عبارت کارت عروسی خود را شخصی سازی کنید تا یکی از احساسات زیر را شامل شود.

 • به خانواده خوش آمدید ، ما نمی توانیم از داشتن شما خوشحال تر باشیم. بهترین آرزوها برای هر دوی شما!
  Welcome to the family, we couldn’t be happier to have you. Best wishes to you both!
 • خوشحال می شویم این روز را با شما به اشتراک بگذاریم.
  We’re delighted to share this day with you.
 • چه روز فوق العاده ای برای خانواده ما و به ویژه شما دو نفر. باشد که شادی ای که امروز احساس می کنید یک عمر باقی بماند.
  What a wonderful day for our family and especially you two. May the joy you feel today last a lifetime.
 • امروز ، ما یک عضو دیگر به خانواده خود اضافه می کنیم. بسیار بابت این اتفاق خوشحال هستم. پیوندتان مبارک
  Today, we are adding another member to our family. I am very happy about this. Happy connection

تبریک عروسی به خواهر و برادر:

هنگام نوشتن کارت برای یکی از خواهر و برادرهای خود که در حال ازدواج هستند بهترین ایده این است که چیزی را بنویسید که طبیعی به نظر می رسد. شما با این شخص بزرگ شده اید و بسیاری از بزرگترین خاطرات زندگی را با او به اشتراک گذاشته اید. امروز یکی از آن خاطرات جدیدی است که در صدر این لیست قرار می گیرد و شما می توانید با به اشتراک گذاشتن یک لحظه شیرین یا شوخی درون گذشته آن را شیرین تر کنید. مطمئن شوید که اضافه جدید خانواده را نیز ذکر کرده اید!

 • امروز سرآغاز یک سفر باورنکردنی جدید به سوی آینده و همه چیزهایی است که ارائه می دهد. برای خواهر زیبای من که لیاقت بهترینها را دارد ، روز عروسی شما تمام آن چیزی باشد که آرزو داشتید. با آرزوی عشق ، شادی و عمر طولانی در کنار هم.
  Today is the beginning of an incredible new journey looking toward the future and all that it offers. For my beautiful sister who deserves only the best, may your wedding day be everything you’ve dreamt of. Wishing you love, joy, and a long life spent together.
 • ما مدت زیادی با هم بودیم ، تا جایی که خواهران می توانستند به هم نزدیک باشند و اکنون زمان آن فرا رسیده است که هریک از ما در جهت های مختلف حرکت کنیم. با نزدیک شدن به عروسی ، من برای شما آرزوی خوشبختی می کنم. باشد که هر دو از همه چیزهایی که این زندگی ارائه می دهد لذت ببرید.
  We’ve been together for so long, as close as sisters can be and now it’s time for each of us to move in different directions. As your wedding approaches I wish for you every happiness. May you both enjoy all that this life has to offer.
 • برای خواهرم که همیشه برای من خیلی اهمیت داشت. من از عشق فوق العاده ای که پیدا کرده است بسیار خوشحالم. باشد که ازدواج شما همه آن چیزی باشد که به آن امیدوار هستید. آرزوی بهترینها را برای شما در روز عروسی دارم.
  To my sister who has always meant so much to me. I am so happy for the wonderful love you’ve found. May your marriage be everything you’re hoping for. I’m wishing you all the best on your wedding day.
 • به خواهرم ، دوستم ، محرم دوران کودکی من. حالا شما همه بزرگ شده اید و قصد دارید عروس شوید. حتی اگر به زودی در حال رفتن با ازدواج هستید و زندگی جدیدی را با شوهر خود آغاز می کنید ، همیشه خواهر من و برای همیشه در قلب من خواهید بود. بنابراین ، من برای شما آرزوی شادی زیاد در روز عروسی و سالها خوشبختی در ازدواج شما دارم.
  To my sister, my friend, my childhood confidante. Now you’re all grown up and about to be a bride. Even though you’ll soon be walking down the aisle married and starting a new life with your husband, you’ll always be my sister and forever in my heart. So, I’m wishing you much joy on your wedding day and many years of happiness in your marriage.
 • برادر ، متشکرم که به من نشان دادی داشتن کسی که روی آن حساب کند به چه معناست. مراقبش باش.
  Brother, thank you for showing me what it means to have someone to count on. Take care of her.
 • ممکن است در بزرگسالی دچار مشکل شده باشیم ، اما اکنون کنار هم ایستاده ایم و برای آن بهتر هستیم. امیدوارم که در کنار عشقتان به آرزو های قشنگتان دست بیابید. پیوندتان مبارک برادر عزیزم.
  We may have problems in adulthood, but now we stand together and we are better for it. I hope that along with your love, you will achieve your beautiful dreams. Happy connection my dear brother.
 • ما اوقات خوبی را گذرانده ایم ، برادر ، و زمانهای کمتری را در زمانهای خوب داریم. و اکنون من باید لذت یافتن عشق و تأیید آن را برای همه با شما به اشتراک بگذارم.
  We have had a good time, brother, and we have less time in good times. And now I have to share the enjoyment of love and its affirmation with you all.

متن تبریک ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *