چگونه گل مناسب تولد نوزاد انتخاب کنیم

چه گلی برای تولد نوزاد مناسب است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه

گل‌ها، هدایایی بی‌نظیر برای بیان شادمانی و دلگرمی هستند. عطر خوشایند و زیبایی آنها، لذت و خوشحالی حقیقی را به گیرنده منتقل می‌کند.
بخصوص اگر علت گل دادن، تولد نوزاد و تبریک قدم نو رسیده باشد!
اشکالی نخواهد داشت که گل را پیش از تولد نوزاد بفرستید اما معمولا این گل را بعد از به دنیا آمدن نوزاد به بیمارستان می فرستند. اما بسیاری ترجیح می‌دهند که آن را به خانه نوزاد بفرستند تا پدر و مادر برای انتقال گلها به خانه، به دردسر نیفتند.

حتی می توانید که گل را حدود دو هفته بعد از به دنیا آمدن نوزاد برای والدین بفرستید. با این کار هم اینکه تبریک گفته‌اید و هم اینکه به آنها نشان داده‌اید که در صورت لزوم دوستانی هستند که می‌توانند روی کمک آنها حساب کنند.

تولد نوزاد

قبل از انتخاب گل خوب است که بدانید نوزاد دختر است یا پسر. دانستن جنسیت به شما کمک می‌کند تا رنگ گل را راحت‌تر انتخاب کنید. اگر پدر و مادر تا روز تولد جنسیت فرزند خود را آشکار نکرده‌اند، می‌توانید از رنگ‌های خنثی بسیار زیبا استفاده کنید.

صورتی، بنفش و رنگ‌های پاستیلی همیشه انتخاب خوبی برای تبریک تولد نوزاد دختر هستند. لیلیوم، رز ، لاله و میخک گل‌های مناسبی برای این منظور تلقی می‌شوند و خوشبختانه تنوع رنگی بالایی نیز دارند.

برای نوزاد پسر، آبی و زرد محبوب‌ترند. فریزیا ، دلفینیوم، زنبق و استاتیس همگی انتخاب‌های خوبی برای تبریک میلاد نوزاد پسر هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *