انواع گل قرمز با اسم | اسم گل های قرمز آپارتمانی با عکس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمان انتشار : 29 اسفند 1401
انواع گل های قرمز

از آنجایی که رنگ قرمز نماد انرژی، قدرت، اشتیاق و عشق است، وجود گل های قرمز آپارتمانی در خانه باعث دریافت انرژی مثبت از آنها شده و محیط زندگی شما را سرشار از امید و عشق میکند.

با ما در سایت شرمیلا همراه باشید…

 

۱- گل آماریلیس قرمز

گل آماریلیس، یکی از پرطرفدار ترین گل های قرمز مخصوص آپارتمان میباشد. غنچه های قرمز این گیاه در دوران گلدهی معطر بوده و دارای عطر دلپذیری میباشد.
گل قرمز آماریلیس در فصل زمستان شروع به گلدهی میکند. بسیاری از مردم فرهنگ غرب به عنوان هدیه کریسمس و بسیاری از مردم کشورمان و سراسر جهان برای ولنتاین استفاده میکنند.

گل قرمز آماریلیس

 

۲- بنفشه آفریقایی قرمز

بنفشه آفریقایی قرمز جزو گیاهان آپارتمانی محبوب می باشد. این گیاه دارای واریته های متفاوتی بوده و همگی در دوران گلدهی به طور غیر منتظره ای دارای ظاهری زرق و برق دار هستند.
گل بنفشه آفریقایی به راحتی در کنار پنجره رشد میکند و علاقه مند به نور غیر مستقیم خورشید است.

گل بنفشه آفریقایی قرمز در گلدان

 

۳- کاکتوس کریسمس قرمز

کاکتوس کریسمس قرمز از جمله گل های قرمز معروف میباشد که در فصل زمستان گلدهی میکند.
مراقبت و نگهداری از گیاه کاکتوس کریسمس ، آسان است. پس از گلدهی این گیاه را در مکانی خنک و کم نور نگه دارید و با آبیاری کاکتوس و کود گیاهان آپارتمانی ، دوباره گیاه را ترغیب به گلدهی نمایید.
گیاهان قرمز معروف آپارتمانی

۴- گل مرجان مینیاتوری

گل مرجان مینیاتوری از انواع گیاهان آپارتمانی با نور کم میباشد که نگهداری راحتی دارد. شما می توانید از بخش نگهدای گل مرجان، نکات مهم مراقبت و نگهداری از این گیاه را مطالعه فرمایید.
همچنین در آمریکای لاتین به نام گل مسیح شناخته می شود که علت این نام گذاری، خارهای تیز و بلندش می باشد که ساقه ی گیاه را در بر می گیرد.
گل مرجان با اینکه دارای گل های قرمز رنگی هستند، اما برگ های آن همیشه سبز هستند.
نور مورد نیاز این گیاه 8 ساعت در روز باشد. به 4 ساعت نور مستقیم و 4 ساعت نور غیر مستقیم نیاز دارد که گیاه به رشد حداکثری بافت رویشی خود ترغیب شود.
دمای مناسب برای نگهداری گل مرجان مینیاتوری 18 الی 22 درجه ی سانتی گراد است. گیاه مرجانی این توانایی را دارد که در نوسانات دمایی، تا دمای 32 درجه ی سانتی گراد را تحمل کند و به نوعی از گیاهان آپارتمانی مقاوم به گرما محسوب شود.
گیاه مرجانی زیبا

۵- گل ارکیده قرمز

این نظریه که امکان نگهداری گل ارکیده در منزل نمی باشد، کاملا اشتباه است. وارته ای از گل ارکیده به نام فالانوپسیس در گل فروشی ها به فروش میرسد و به آسانی قابلیت رشد را دارد.
گل ارکیده قرمز در دوران گلدهی خود غنچه هایی بسیار زیبا میدهد که هر کدام قطری حدود 10 سانتی متر دارند.
این گل بسیار زیبا میباشد و به محیط اطراف انرژی مثبتی میبخشد.
گل ارکیده قرمز در گلدان

۶- بگونیای عروس

گل بگونیای عروس، توسط باغبانان حرفه ای و کار بلد در فصل پاییز در فضای بیرون خانه کاشته می شود. انها با فرا رسیدن فصل زمستان ، به فضای گرمی مانند گلخانه منتقل میشوند.
گل بگونیای عروس در حداکثر رشد خود، ارتفاع بلندی ندارند. با این حال غنچه ها دارای اندازه های بزرگی بوده و به لحاظ زیبایی، خیره کننده و جذاب میباشند.
گیاه بگونیای عروس، قدمتش تا چند سال بوده و به نور غیر مستقیم نیاز دارد.
گل بگونیای عروس
اگر سوالی دارید، در زیر این مقاله کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *