انتخاب بهترین سبد گل برای هدیه روز مادر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمان انتشار : 27 اسفند 1401

شرمیلا براتون سبد های گلی زیبا و خاص آماده کرده که هرکدوم از اینا حس و انرژی خارق العاده ای رو به شما منتفل میکنه و باعث میشه که شما و کسی که این سبد گل رو بهش هدیه میدین کاملا حال روحیش عوض بشه، پس ادامه مطلب رو بخونید!

برای خرید هر کدام از این سبد گل ها میتوانید روی عکس آنها کلیک نماید تا بتوانید آن را خرید کنید.

مشاهده قیمت و خرید سبد گل پدیده

این باکس گل زیبا که در تصویر می بینید، با کد ۱۰۰۷۲در سایت شرمیلا قابل سفارش است. این باکس شامل ۴ دسته میخک صورتی،۲ دسته رز مینیاتوری گلبهی،۴ دسته داوودی سفید، ۴ دسته میخک سفید به ۱ دسته ژیپسوفیلا می باشد که تمامی آن ها از گل خانه شرمیلا می آیند.

سبد گل پدیده برای چه مجالسی مناسب است؟ همچنین می توانید برای هدیه روز مادر ، روز زن و سفارش برای مخاطب خاصتان استفاده کنید.

05

مشاهده قیمت و خرید سبد گل پروانه 

این سبد گل زیبا شامل ۳ دسته میخک بنفش ، ۲ دسته داوودی سفید ، یک دسته آلسترومریا بنفش و یک دسته آلسترومریا صورتی می باشد.

lida

مشاهده قیمت و خرید سبد گل لیدا

این باکس گل زیبا که در تصویر می بینید، با کد ۱۰۸۶۷ در سایت شرمیلا قابل سفارش است.این محصول شامل ۱۰ شاخه ارکیده سفید ،۸ شاخه رز لب ماتیکی،۳۵ شاخه داوودی سفید،۳۰ شاخه میخک صورتی، ۲۰ شاخه آلسترومریا صورتی ، ۱۵ شاخه آلسترومریا سرخابی و ۲ اسفنج می باشد.

سبد گل لیدا برای چه مجالسی مناسب است؟ شما می توانید از این باکس برای تشکر از کسی استفاده کنید.همچنین چون این سبد نماد خوشحالی و عشق دارد می توانید از آن برای مجالسی مانند خواستگاری ،سالگرد ازدواج،مراسم بله برون و یا ابراز عشق به مخاطب خاصتان استفاده کنید.

و میتونید این سبد گل زیبا را به مادر ، مادر شوهر یا حتی همسر خود هدیه دهید و با اینکار با هر بار دیدن این سبد گل ،یاد شما به خاطرش بیاید.

sabad1

مشاهده قیمت و خرید سبد گل دیانا

سبد گل دیانا شامل ۴ شاخه رز لب ماتیکی ،۳ شاخه گل رز سفید، ۳ دسته قلمفور بنفش، ۲ دسته آلسترومریا سفید، ۲ دسته میخک سرخابی، ۱ دسته میخک سفید و ۱ دسته داوودی صورتی به همراه تزئینات سایت شرمیلا می باشد. این گل ها همه از گل خانه شرمیلا می آیند و دارای صحت و سلامت فیزیکی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *